Psie Wychowanie

Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem... psio-ludzkim stadem. Wspieramy właścicieli  w wychowaniu psów i eliminacji niepożądanych zachowań. Psom pomagamy lepiej radzić sobie z otaczającą rzeczywistością. Ludziom pomagamy swoje psy rozumieć.

 

P1017008Justyna - mgr socjologii, absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwentka studiów podyplomowych "Pies w społeczeństwie", uczestniczka seminariów organizowanych m.in. przez Fundację "Psia Wachta".

 

P1016479

 

 

 

Sara - 10 letnia amstafka. Powalająca siłą... wewnętrznej równowagi i  zabawowego usposobienia. Mistrzyni psiej komunikacji i unikania konfliktów. Bardzo skutecznie pracuje z psami problemowymi i z zaburzeniami komunikacyjnymi.

 


P1016826

 

 

Słomka - 5 letni kundel. Psi żandarm, o ksywie "kontrol", który w jednym małym psie łączy niezłomny charakter i absolutne posłuszeństwo względem przewodnika. Psy uczy przede wszystkim, dobrych psich manier. Za frisbee i dla frisbee zrobi wszystko. 

 

Działam według  autorskich metod, wykorzystując umiejętności moich dwóch suk, przygotowanych specjalnie do pracy pod tym kątem. Wiele psich problemów dotyczy zaburzeń w grupie - konfliktów z psami lub niewłaściwego zachowania wobec ludzi. Ich podłoże to przede wszystkim błędy w relacji pies-człowiek oraz niskie kompetencje społeczne psów.

Moment, w którym pies wybiera człowieka na przewodnika traktuję jako przełom w pracy nad każdym problemem. W naszym przypadku to psy - SARA i SŁOMKA - pokazują, kogo warto słuchać i za kim podążać. Obok poprawnej komunikacji moje psy "uczą" inne prawidłowych reakcji w nowych i trudnych sytuacjach.

Psia grupa wsparcia i socjoterapia, przynoszą rewelacyjne efekty w pracy nad fobiami i zachowaniami nadaktywnymi.